Síťový reciever s krásným designem a skvělým zvukem ve vysokém rozlišení. Komponent je stvořen pro posluchače, který vyžaduje kvalitní poslech. Stream, digitální konektivita a Marantz NR1200 Vás určitě nezklame.

Ať si vyberete jakýkoliv zdroj hudby, vždy budete svědkem znamenitého zvuku. Nad veškerými testy dohlíželi experti, kteři nekompromisně ladili každý sebemenší detail.

Výkon 2x 75W si dokáže poradit s širokou škálou reproduktorů světových značek. Dodá Vašemu poslechu doslova rafinovaný zvuk, který klasickými zesilovači nebo nedocílíte, výkon zesilovače je z diskrétních součástek s koncovým stupněm s oddělenými výkonovými zesilovači pro pravý a levý kanál.

K přístroji lze bezdrátově připojit sluchátka pomocí technologie Bluetooth.

Marantz NR1200 je pevným základem pro sdílení Vaších interpretů v kruhu rodinném. Umožňuje, pomocí platformy HEOS sdílet po celém vašem domě nepřeberné množství zdrojů a hudby. Dvojice reproduktorových terminálů A a B může napájet buďto hlavní pár nebo lze druhý výstup B použít pro zásobování druhého páru reproduktorů v další místnosti.